VÁNOČNÍ KONCERT

VÁNOČNÍ  KONCERT

Datum/čas
Datum - 13/12/2016
19.00 - 20.45

Místo konání
Městské divadlo - Velký sál

Kategorie


Další vánoční koncert, který pořádá David Novotný, navodí tu správnou vánoční atmosféru…

Adventní koncert

Čas vánoc není je shánění dárků, pečení cukroví či uklízení, ale také čas rozjímání a pohody. Jednou z možností je návštěva adventního koncertu. Koncert připravil David Novotný za podpory města Jaroměře a poslankyně Soni Markové.

13. prosince 2016 se uskuteční Adventní koncert v Městském divadle v Jaroměři od 19,00 hodin, kde vystoupí Tomáš Savka, Hanka Křížková a Kamila Nývltová. Hana Křížková účinkuje v řadě muzikálů Drákula, Jeptišky, krysař, Mrazík, Golem a další. Její srdeční záležitostí je swing, šanson a blues. Má řadu koncertů po celé republice. Vydala i vánoční CD Co se tak svítí v Betlémě. Kamila Nývltová pochází ze Rtyně v Podkrkonoší, narodila se v Trutnově, je to mladá zpěvačka s jedinečným hlasovým projevem, sólistka hudebního divadla Karlín, divadla Broadway a divadla Hybernia. Kamila vydala vánoční CD s vánočními písněmi. Tomáš Savka se narodil v Karlových Varech, nyní žije v Praze a věnuje se zpěvu. Především swingu a také v řade muzikálech zazářil Dracula, Baron Prášil, Miss Saigon, Touha či Evita v řadě dalších.

Výtěžek putuje do Základní školy speciální. Záštitu přijala poslankyně a místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny Soňa Marková, starosta Jaroměře Jiří Klepsa a Radek Jakubský předseda Hospodářské komory okresu Náchod. Předprodej vstupenek: Turistické informační centrum Jaroměř, nám. ČSA 16, 551 01 Jaroměř, tel. 491 847 220. 491 812 400. Cena vstupenky 200,-Kč. Předprodej bude i na místě !

Generální partneři akce jsou: Saar Gummi Czech Červený Kostelec, Proma Reha Česká Skalice, Prost Velichovky, Elza Předměřice s.r.o. Předměřice nad Labem, Autoprodej Rohan Česká Skalice, Batist Medical a.s. Červený Kostelec, Léčivé houby Myco Medica, Z-Trade s.r.o. Broumov, Wikov MGI Hronov a Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group.