VÁNOČNÍ KONCERT ORCHESTRU VÁCLAVA MARKA – Náhradní termín

VÁNOČNÍ KONCERT ORCHESTRU VÁCLAVA MARKA - Náhradní termín

Datum/čas
Datum - 17/12/2021
18.00

Místo konání
Městské divadlo - Velký sál

Kategorie


NÁHRADNÍ TERMÍN (původní termín 18. 12. 2020)

Václav MAREK s orchestrem hraje k tanci i poslechu tu nejlepší hudbu nejen z minulého století.
„Vánoční koncert 2020“ přináší vedle domácích šlágrů a celosvětově známých a osvědčených evergreenů také oblíbené vánoční písně a skladby včetně nejkrásnějších klasických českých koled.
Hlavním hostem bude herečka, zpěvačka, tanečnice a moderátorka, držitelka dvou cen Thálie a dvou cen TýTý, Daniela ŠINKOROVÁ.
Jako vokální sólisté vystoupí Kamila NOVOTNÁ (herečka a zpěvačka Divadla Semafor, s orchestrem spolupracuje od roku 2012) nebo Lenka ŠVESTKOVÁ (absolventka Pražské konzervatoře v oboru populární zpěv a studentka Pedagogické fakulty UK) a Filip HOŘEJŠ (kromě muzikálů se věnuje částečně opeře, činohře, studiovému nahrávání, učí herectví a vystupuje s různými orchestry) nebo Jan DOSKOČIL (student Pražské konzervatoře v oboru populární zpěv, věnující se mj. dabingu a studiovému nahrávání, působí i v rockové kapele coby zpívající baskytarista).

Konferenciér programu Dr. Milan MAREK je velký milovník Osvobozeného divadla a divadla Semafor. Absolvent Pedagogické fakulty UHK, Přírodovědecké fakulty UMB a Pedagogické fakulty UK si profesi moderátora osvojil v Českém rozhlase.

Vstupné: 300 – 290 – 280,- Kč

PŮVODNÍ VSTUPENKY Z PODZIMU 2020 ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI

STÁLE JE MOŽNÉ ZAKOUPIT VSTUPENKY

http://www.divadlojaromer.cz/predplatne-a-predprodej/predprodej/