Letadla 2:hasiči a záchranáři

Datum/čas
Datum - 14/12/2014
15.00 - 16.45

Místo konání
Městské divadlo - Velký sál

Kategorie


trailer zde

 

Když se světově proslulý letecký závodník Prášek dozví, že má poškozený motor a už možná nikdy nebude moci závodit, je nucen zařadit jiný rychlostní stupeň a vrhá se do světa vzdušného boje s požáry. Prášek spojí své síly se záchranářským a hasičským veteránem, vrtulníkem Strážcem Břitvou, a s jeho odvážným týmem, jehož členy jsou mimo jiné odvážná hasička Kapka, nákladní vrtulník Větrník, bývalý vojenský dopravní letoun Cabbie či veselá parta neohrožených terénních vozítek, která si říkají Kouřoví skokani. Společně se tento nebojácný tým pouští do boje s rozsáhlým lesním požárem a Prášek zjišťuje, co je třeba k tomu, aby se z vás stal skutečný hrdina.

Letadla 2: Hasiči a záchranáři je novým komediálně-dobrodružným filmem o druhých šancích, ve kterém se představuje elitní tým hasičských letadel, jež svůj život zasvětila ochraně historického Národního parku Písty před lesními požáry. 

Režie

Bobs Gannaway

Přístupnost

neomezená

Stopáž

84 minut

Hudba

Mark Mancina

Scénář

Bobs Gannaway, Jeffrey M. Howard

Jazyková verze

český dabing

Dabing

Kryštof Hádek – Prášek Skočdopole, Jaromír Meduna – Střážce Břitva, Hana Vágnerová – Kapka, Martin Stránský – Mára, Otakar Brousek ml. – Cad, Miloš Hlavica – Mayday, Zdeněk Maryška – Větrník, Tomáš Racek – Chug, Martina Šťastná – Dottie, Petr Pelzer – Skipper, Zdeněk Paluzga – Bandaska, Ondřej Lážnovský – Sparky, ad.