Jak František pomohl Majdě a Petrovi zachránit divadlo

Datum/čas
Datum - 18/10/2015
10.30 - 11.30

Místo konání
Městské divadlo - Velký sál

Kategorie


Předprodej vstupenek na IC Jaroměř.

Jedná se o zábavný pořad pro nejmenší diváky, s písničkami Hany Navarové (divadlo Sklep)  na texty Jana Vodňanského, Tomáše Hanáka a dalších.

V novém pořadu oba známí představitelé veselou, zábavnou a interaktivní formou provedou své diváky světem divadla a jeho nástrah, nebude chybět mírné napětí, zapojení dětí do hry, milý humor a SKŘÍTEK FRANTIŠEK!

Hlavní představitelé Majda Reifová a Petr Vacek se dětské tvorbě věnují již 17 let. Jsou známí jak z televizní tak z divadelní tvorby. V tomto novém pořadu “JAK FRANTIŠEK POMOHL MAJDĚ A PETROVI ZACHRÁNIT DIVADLO” nám ukáží,  jak se chovat divadle, které je plné strašidel. Světla blikají, vítr fouká a mlha se pomalu plíží mezi diváky… Strašidla jsou tu! Aby představení mohlo pokračovat na pomoc přijíždí záchranná četa, která s duchy zatočí  a pohádka může začít!

V tomto novém pořadu se děti od Majdy a Petra naučí nové rytmické a chytlavé písničky, zatančí si Rock N Roll a po skončení pořadu dostanou na památku podepsanou fotku s Majdou, Petrem a Františkem. Samozřejmě se mohou s Majdou a Petrem vyfotit a koupit si z obchůdku KŠ dárek na památku.