4TENOŘI

4TENOŘI

Datum/čas
Datum - 03/05/2022
19.00

Místo konání
Městské divadlo - Velký sál

Kategorie


Špičkový program od držitelů ceny Thálie, sólisty Národního divadla v Praze a legendy českého hudebního divadla. Repertoár složený ze slavných muzikálových hitů, písní Karla Svobody, swingových evergreenů a operních árií v interpretaci vyhledávaných a oceňovaných sólistů předních českých scén hudebního divadla.

Účinkují: Marian Vojtko, Pavel Vítek, Jan Kříž a Michal Bragagnolo,
Unique Quartet a doprovodní hudebníci.

Vstupné: 500,- Kč
Vstupenky jsou již v prodeji!

http://www.divadlojaromer.cz/predplatne-a-predprodej/predprodej/

❗️DŮLEŽITÁ INFORMACE ❗️
Chtěli bychom Vás moc poprosit, aby si každý, kdo má rezervované vstupenky na koncert 4TENOŘI – Divadlo Jaroměř, zakoupil a vyzvedl vstupenky nejpozději do dne koncertu – 3. 5. 2022 do 18.30 hod.
Vstupenky je možné zakoupit a vyzvednout v Turistické informační centrum Jaroměř, v knihovně v Josefově a nebo na pokladně divadla před každým představením konaném ve velkém sále (v pátek 22. 4., v sobotu 23. 4., v úterý 26. 4. – otevřena od 18.00 hod.)
V den koncertu – 3. 5. – bude pokladna otevřena již od 17.00 hod., bar ve foyer bude také otevřen.🍷🥂
Rezervovaných vstupenek je opravdu velké množství a nebude v našich silách vytisknout tolik vstupenek během krátké doby, tvořila by se fronta a vznikaly by zmatky. Proto Vás opravdu moc prosíme, abyste si rezervované vstupenky vyzvedli dříve než v den koncertu.
Sdílejte prosím tuto informaci mezi své známé, kteří mají vstupenky v rezervaci a třeba nemají internet.
Děkujeme.