Události

datum/čas událost kategorie
01/07/2020 - 17.00 Středeční koncerty - AltanTrio - Vinotéka u sv. Mikuláše Jaroměřské náměstí žije
08/07/2020 - 17.00 Středeční koncerty - Dita Holá a Jan Resl - Vinotéka u sv. Mikuláše Jaroměřské náměstí žije
15/07/2020 - 17.00 Středeční koncerty - Bosorky - Vinotéka u sv. Mikuláše Jaroměřské náměstí žije
22/07/2020 - 17.00 Středeční koncerty - Dam trio - Vinotéka u sv. Mikuláše Jaroměřské náměstí žije
29/07/2020 - 17.00 Středeční koncerty - Nos dames - Vinotéka u sv. Mikuláše Jaroměřské náměstí žije
19/08/2020 - 17.00 Středeční koncerty - Country harmony - Vinotéka u sv. Mikuláše Jaroměřské náměstí žije
26/08/2020 - 17.00 Středeční koncerty - My tři čtyři - Vinotéka u sv. Mikuláše Jaroměřské náměstí žije
02/09/2020 - 17.00 Středeční koncerty - Čokoli - Vinotéka u sv. Mikuláše Jaroměřské náměstí žije
06/09/2020 - 15.00 Kinoklub - JEŽEK SONIC - Městské divadlo – Velký sál Kinoklub
08/09/2020 - 19.00 Kinoklub - 3BOBULE - Městské divadlo – Velký sál Kinoklub
09/09/2020 - 17.00 Středeční koncerty - Dostavník - Vinotéka u sv. Mikuláše Jaroměřské náměstí žije
12/09/2020 - 14/09/2020 - 0.00 Tanfest - Městské divadlo – Velký sál jiní pořadatelé
15/09/2020 - 19.00 KPH - Vilém Veverka & Zdenek Merta - Náhradní termín - Městské divadlo – Malý sál abonentní koncert
16/09/2020 - 17.00 Středeční koncerty - Bosorky - Vinotéka u sv. Mikuláše Jaroměřské náměstí žije
17/09/2020 - 17.30 Cyklus přednášek mezi řádky - Valdštejniana - Městské divadlo – Malý sál jiní pořadatelé
18/09/2020 - 19.00 PO KONCI SVĚTA - Městské divadlo – Velký sál Předplatné skupina A
19/09/2020 - 19.00 RAPPER - Městské divadlo – Velký sál Předplatné skupina B
20/09/2020 - 19.00 KOUZELNÁ VYHLÍDKA - Náhradní termín - Městské divadlo – Velký sál Předplatné skupina A
22/09/2020 - 19.00 Kinoklub - MODELÁŘ - Městské divadlo – Velký sál Kinoklub
23/09/2020 - 17.00 Středeční koncerty - Napohodu - Vinotéka u sv. Mikuláše Jaroměřské náměstí žije
29/09/2020 - 17.30 Cyklus přednášek ČKA - Městské divadlo – Malý sál jiní pořadatelé
29/09/2020 - 19.00 KPH - Orlicko-kladský varhanní festival - Chrám sv. Mikuláše abonentní koncert
30/09/2020 - 17.00 Středeční koncerty - Máslostroj - Vinotéka u sv. Mikuláše Jaroměřské náměstí žije
04/10/2020 - 19.00 MARYŠA - Městské divadlo – Velký sál Předplatné skupina B
06/10/2020 - 19.00 Kinoklub - V SÍTI - Městské divadlo – Velký sál Kinoklub
07/10/2020 - 17.00 Středeční koncerty - Jiří Pilař - Vinotéka u sv. Mikuláše Jaroměřské náměstí žije
09/10/2020 - 19.00 Zdeněk Izer - Na plný coole! - Náhradní termín - Městské divadlo – Velký sál jiní pořadatelé
14/10/2020 - 17.00 Středeční koncerty - 2JAJA - Vinotéka u sv. Mikuláše Jaroměřské náměstí žije
15/10/2020 - 17.30 Cyklus přednášek ČKA - Městské divadlo – „Suterén“ jiní pořadatelé
17/10/2020 - 19.00 TIK TIK - Městské divadlo – Velký sál Předplatné skupina A
18/10/2020 - 13.30 Zlatý vrch - Boučkovo loutkové divadlo Boučkovo loutkové divadlo
18/10/2020 - 15.00 Zlatý vrch - Boučkovo loutkové divadlo Boučkovo loutkové divadlo
18/10/2020 - 19.00 INTIMNÍ PŘÍBĚHY Z RÁJE - Městské divadlo – Velký sál Předplatné skupina B
20/10/2020 - 19.00 Kinoklub - Titul bude upřesněn - Městské divadlo – Velký sál Kinoklub
22/10/2020 - 17.30 Cyklus přednášek ČKA - Městské divadlo – „Suterén“ jiní pořadatelé
25/10/2020 - 15.00 Kinoklub - Titul bude upřesněn - Městské divadlo – Velký sál Kinoklub
27/10/2020 - 19.00 KPH - Michal Svoboda - La búsqueda - Městské divadlo – Malý sál abonentní koncert
30/10/2020 - 19.00 DUETY - Městské divadlo – Velký sál Předplatné skupina A
01/11/2020 - 15.00 Loutková revue - NA KOUZELNÉM PALOUČKU - Městské divadlo – Velký sál pro děti
04/11/2020 - 19.00 Talk show - Ivo Šmoldas a Radim Uzel - Městské divadlo – Velký sál jiní pořadatelé
05/11/2020 - 19.00 NALEVO OD VÝTAHU - Městské divadlo – Velký sál Předplatné skupina A
06/11/2020 - 19.00 VZPOURA NEVĚST - Městské divadlo – Velký sál Předplatné skupina B
11/11/2020 - 19.00 Kinoklub - Titul bude upřesněn - Městské divadlo – Velký sál Kinoklub
13/11/2020 - 19.00 4FOLK! - Náhradní termín - Městské divadlo – Velký sál koncert
15/11/2020 - 15.00 Kinoklub - Titul bude upřesněn - Městské divadlo – Velký sál Kinoklub
19/11/2020 - 17.30 Cyklus přednášek mezi řádky - Městské divadlo – Malý sál jiní pořadatelé
20/11/2020 - 19.00 BENÁTKY POD SNĚHEM - Náhradní termín - Městské divadlo – Velký sál Předplatné skupina A
21/11/2020 - 19.00 TANEČNÍ HODINY - Náhradní termín - Městské divadlo – Velký sál Předplatné skupina B
22/11/2020 - 13.30 O prasátkách - Boučkovo loutkové divadlo Boučkovo loutkové divadlo
22/11/2020 - 15.00 O prasátkách - Boučkovo loutkové divadlo Boučkovo loutkové divadlo
1 2